Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (118 entries)

note: translators: %1$s and %2$s are replaced by opening and closing anchor tags.
en: Yoast respects your privacy. Read %1$sour privacy policy%2$s on how we handle your personal information.
sk: Yoast rešpektuje vaše súkromie. Prečítajte si v %1$snašich zásadách ochrany osobných údajov%2$s ako narábame s vašimi osobnými údajmi.

en: Welcome notice
sk: Uvítací oznam

en: Show welcome notice
sk: Zobraziť uvítací oznam

note: translators: %s: Yoast Duplicate Post.
en: You've successfully installed %s!
sk: Úspešne ste nainštalovali %s!

en: You have successfully subscribed to the newsletter. Please check your inbox.
sk: Úspešne ste sa prihlásili na odber newslettera. Skontrolujte si doručenú poštu.

en: Please enter valid e-mail address.
sk: Prosím zadajte platnú emailovú adresu.

en: Something went wrong. Please try again later.
sk: Niečo sa pokazilo. Prosím skúste to opäť o chvíľu.

en: Added
sk: Pridané

en: Removed
sk: Odstránené

en: An error occurred while deleting the Rewrite & Republish copy.
sk: Pri odstraňovaní kópie prepisu a opätovného zverejnenia sa vyskytla chyba.

note: Description of the plugin
en: The go-to tool for cloning posts and pages, including the powerful Rewrite & Republish feature.
sk: Úvodný nástroj na klonovanie článkov a stránok vrátane výkonnej funkcie "Prepisovať a znova zverejniť".

note: translators: 1: The page title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten page %1$s is now scheduled to replace the original page. It will be published on %2$s.
sk: Teraz je naplánované, že táto prepísaná stránka %1$s nahradí pôvodnú stránku. Bude zverejnené %2$s.

note: translators: 1: The post title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten post %1$s is now scheduled to replace the original post. It will be published on %2$s.
sk: Tento prepísaný článok %1$s má teraz nahradiť pôvodný článok. Bude zverejnený %2$s.

en: Schedule republish
sk: Naplánovať opätovné zverejnenie

note: translators: %s: Date on which the post is to be republished.
en: Republish on: %s
sk: Znovu publikovať: %s

en: Compare
sk: Porovnať

en: Do you want to compare your changes with the original version before merging? Please save any changes first.
sk: Chcete pred zlúčením porovnať svoje zmeny s pôvodnou verziou? Najskôr uložte všetky zmeny.

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Rewrite & Republish of %s
sk: Prepísať a znova zverejniť %s

[ctx: verb]
en: Rewrite & Republish
sk: Prepísať a znova zverejniť

note: translators: %s: Post title.
en: Rewrite & Republish &#8220;%s&#8221;
sk: Prepísať a znova zverejniť &#8220;%s&#8221;

en: Show these links
sk: Zobraziť tieto odkazy

en: Warning: users will be able to copy, rewrite and republish all posts, even those of other users.
sk: Upozornenie: Používatelia budú môcť kopírovať, prepisovať a znova zverejňovať všetky príspevky, a to aj príspevky ostatných používateľov.

en: Rewrite & Republish
sk: Prepísať a znova zverejniť

en: In a metabox in the Edit screen
sk: V metaboxe na obrazovke Upraviť

en: Post format
sk: Formát článku

en: The original post has been edited in the meantime. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
sk: Pôvodný príspevok bol medzitým upravený. Ak kliknete na „Znova zverejniť“, tento prepísaný príspevok nahradí pôvodný príspevok.

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s post duplicated. You can now start rewriting your post in the duplicate of the original post. Once you choose to republish it your changes will be merged back into the original post. | %s posts duplicated. You can now start rewriting your posts in the duplicates of the original posts. Once you choose to republish them your changes will be merged back into the original post.
sk[0]: %s príspevok bol duplikovaný. Teraz môžete začať prepisovať svoj príspevok na duplikát pôvodného príspevku. Keď sa ho rozhodnete znova zverejniť, vaše zmeny sa zlúčia späť do pôvodného príspevku.
sk[1]: %s príspevky boli duplikované. Teraz môžete začať prepisovať svoje príspevky na duplikáty pôvodných príspevkov. Keď sa ich rozhodnete znova zverejniť, vaše zmeny sa zlúčia späť do pôvodných príspevkov.
sk[2]: %s príspevkov bolo duplikovaných. Teraz môžete začať prepisovať svoje príspevky na duplikáty pôvodných príspevkov. Keď sa ich rozhodnete znova zverejniť, vaše zmeny sa zlúčia späť do pôvodných príspevkov.

en: Your original post has been replaced with the rewritten post. You are now viewing the (rewritten) original post.
sk: Váš pôvodný príspevok bol nahradený prepísaným príspevkom. Teraz si prezeráte (prepísaný) pôvodný príspevok.

note: translators: %1$s: scheduled date of the copy, %2$s: scheduled time of the copy.
en: A duplicate of this post was made, which is scheduled to replace this post on %1$s at %2$s.
sk: Bola vytvorená kópia tohto príspevku, ktorý je naplánovaný nahradiť tento príspevok %1$s s %2$s.

en: A duplicate of this post was made. Please note that any changes you make to this post will be replaced when the duplicated version is republished.
sk: Bola vytvorená kópia tohto príspevku. Upozorňujeme, že všetky zmeny, ktoré v tomto príspevku urobíte, budú po opätovnom zverejnení duplikovanej verzie nahradené.

en: You can only make one Rewrite & Republish duplicate at a time, and a duplicate of this post already exists in the trash. Permanently delete it if you want to make a new duplicate.
sk: Naraz môžete vytvoriť iba jeden prepis a opätovné zverejnenie a kópia tohto príspevku už existuje v koši. Ak chcete vytvoriť nový duplikát, trvale ho odstráňte.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
sk: Teraz môžete začať prepisovať svoj príspevok do tohto duplikátu pôvodného príspevku. Ak kliknete na „Znova zverejniť“, tento prepísaný príspevok nahradí pôvodný príspevok.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", your changes will be merged into the original post and you’ll be redirected there.
sk: Teraz môžete začať prepisovať svoj príspevok do tohto duplikátu pôvodného príspevku. Ak kliknete na tlačidlo Znova zverejniť, vaše zmeny sa zlúčia do pôvodného príspevku a budete tam presmerovaní.

en: An error occurred while republishing the post.
sk: Pri opätovnom publikovaní príspevku sa vyskytla chyba.

en: Republish
sk: Znovu publikovať

en: You cannot create a copy for Rewrite & Republish if the original is not published or if it already has a copy.
sk: Nemôžete vytvoriť kópiu pre prepis a opätovné zverejnenie, ak originál nie je zverejnený alebo ak už má kópiu.

en: Copy creation failed, could not create a copy.
sk: Vytvorenie kópie zlyhalo. Kópiu sa nepodarilo vytvoriť.

en: You cannot create a copy of a post which is intended for Rewrite & Republish.
sk: Nemôžete vytvoriť kópiu príspevku, ktorý je určený na prepis a opätovné zverejnenie.

en: &larr; Return to editor
sk: &larr; Späť na editor

note: translators: %s: original item link (to view or edit) or title.
en: Compare changes of duplicated post with the original (&#8220;%s&#8221;)
sk: Porovnať zmeny duplikovaného príspevku s pôvodným (&#8220;%s&#8221;)

en: Changes overview failed, could not find original post.
sk: Prehľad zmien sa nepodaril, lebo sa nenašiel pôvodný príspevok.

note: translators: %s: post ID.
en: Changes overview failed, could not find post with ID %s.
sk: Prehľad zmien sa nepodaril, príspevok s ID %s sa nepodarilo nájsť.

en: No post has been supplied!
sk: Nebol dodaný žiadny príspevok!

en: You aren't allowed to duplicate this post
sk: Tento príspevok nemôžete duplikovať

en: Subscribe
sk: Prihlásiť sa k odberu

note: translators: 1: Code start tag, 2: Code closing tag, 3: Link start tag to the template tag documentation, 4: Link closing tag.
en: You can also use the template tag %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMore info on the template tag%4$s.
sk: Môžete tiež použiť značku šablóny %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sViac informácií o značke šablóny%4$s.

note: translators: %s: Post title.
en: New draft of &#8220;%s&#8221;
sk: Nový koncept z &#8220;%s&#8221;

[ctx: verb]
en: Clone
sk: Duplikovať

note: translators: %s: post title
en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>
sk: Pôvodná položka z ktorej bol skopírovaný je: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>

en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>
sk: Pôvodná položka z ktorej bol skopírovaný je: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>

en: Delete reference to original item.
sk: Odstrániť odkaz na pôvodnú položku.

en: Email address
sk: E-mailová adresa

note: translators: 1: Yoast
en: If you want to stay up to date about all the exciting developments around Duplicate Post, subscribe to the %1$s newsletter!
sk: Ak chcete dostávať aktuálne informácie o všetkom zaujímavom vývoji okolo Duplicate Post, prihláste sa na odber %1$s noviniek!

note: translators: %s: Post title.
en: Clone &#8220;%s&#8221;
sk: Duplikovať &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Original: %s
sk: Pôvodný: %s

en: Original item
sk: Pôvodná položka

en: After the title in the Post list
sk: Za nadpisom v zozname príspevkov

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox in Quick Edit
sk: Tiež budete môcť odstrániť odkaz na pôvodnú položku zaškrtnutím políčka v časti Rýchla úprava

en: In a column in the Post list
sk: V stĺpci v zozname príspevku

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox
sk: Pomocou zaškrtávacieho políčka budete môcť odstrániť odkaz na pôvodnú položku

en: Show original item:
sk: Zobraziť pôvodnú položku:

en: Settings sections
sk: Nastavenia sakcie

en: Settings for Duplicate Post
sk: Nastavenia pre Duplicate Post

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
sk: Zobraziť &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
sk: Náhľad &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
sk: Upraviť &#8220;%s&#8221;

en: Current user is not allowed to copy posts.
sk: Aktuálny používateľ nemá povolenie kopírovať tento článok.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
sk: pravdepodobne to chcete nezaškrtnuté, pokiaľ nemáte veľmi špeciálne požiadavky

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Bulk Actions
sk: Hromadné akcie

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
sk: Môžte použiť * pre zodpovedajúci počet alfanumerických znakov, alebo podčiarkovníkov: napr. field*

en: Menu order
sk: Poradie v menu

en: Author
sk: Autor

en: Template
sk: Šablóna

en: Featured Image
sk: Ilustračný obrázok

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s item copied. | %s items copied.
sk[0]: %s položka skopírovaná.
sk[1]: %s položky skopírované.
sk[2]: %s položiek skopírovaných.

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
sk: Či sa odkazy zobrazia pre vlastné typy príspevkov registrovaných témou, alebo pluginom závisí na ich použití štandardných prvkov rozhrania WordPress UI.

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
sk: Zvoľte typy príspevkov, pre ktoré má byť plugin zapnutý.

en: Enable for these post types
sk: Zapnúť pre tento typ príspevku

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
sk: Heslá a obsah článkov chránených heslom, sa môžu stať viditeľné pre nesprávnych používateľov a návštevníkov.

en: Show/hide private taxonomies
sk: Zobraziť/schovať neverejné taxonómie

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
sk: Pridať toto číslo do originálneho poradia menu (prázdne alebo nula, zachová pôvodnú hodnotu)

en: Increase menu order by
sk: Zvýšiť poradie menu o

en: except pingbacks and trackbacks
sk: okrem spätných upozornení a spätných odkazov

en: Comments
sk: Komentáre

en: Children
sk: Podradené

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Password
sk: Heslo

en: Content
sk: Obsah

en: Excerpt
sk: Zhrnutie

en: Status
sk: Stav

en: Date
sk: Dátum

en: Title
sk: Nadpis

en: Post/page elements to copy
sk: Časti príspevkov/článkov na kopírovanie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: What to copy
sk: Čo kopírovať

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
sk: Nastavenia kopírovania pre tento typ príspevku nie sú zapnuté na stránke nastavení

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save changes
sk: Uložiť nastavenia

en: Admin bar
sk: Admin lišta

en: Edit screen
sk: Obrazovka úprav

en: Post list
sk: Zoznam príspevkov

en: Show links in
sk: Zobraziť odkazy v

en: Roles allowed to copy
sk: Role oprávnené kopírovať

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
sk: Pridaná prípona kopírovaného príspevku za nadpis, napr: (kópia) - ak nezadáte nič, nebude pridaná prípona

en: Title suffix
sk: Prípona nadpisu

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
sk: Pridaná predpona kopírovaného príspevku pred nadpis, napr: (kópia) - ak nezadáte nič, nebude pridaná predpona

en: Title prefix
sk: Predpona pre nadpis

en: Do not copy these taxonomies
sk: Nekopírovať tieto taxonómie

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
sk: Zoznam metaboxov oddelených čiarkou, ktoré nesmú byť kopírované.

en: Do not copy these fields
sk: Nekopírujte tieto polia

en: Duplicate Post Options
sk: Nastavenia pre Duplicate Post

en: Copy creation failed, could not find original:
sk: Chyba počas vytvárania kópie, nenašiel sa originál:

en: No post to duplicate has been supplied!
sk: Chýba príspevok pre kopírovanie!

en: New Draft
sk: Nový koncept

en: Copy to a new draft
sk: Kopírovať do nového konceptu

en: Clone
sk: Klonovať
