Formidable Forms 5.5.6 - en to sk_SK translation catalogue (15 entries)

note: translators: %s: Field name translators: %s: The field name.
en: %s is invalid
sk_SK: Pole %s je neplatné

en: This field is invalid
sk_SK: Toto pole je neplatné

en: Your responses were successfully submitted. Thank you!
sk_SK: Vaša odpoveď bola úspešne odoslaná. Ďakujeme!

en: This field cannot be blank.
sk_SK: Toto pole nemôže byť prázdne.

en: This value must be unique.
sk_SK: Hodnota musí byť unikátna

en: There was a problem with your submission. Errors are marked below.
sk_SK: Pri odosielaní sa vyskytol problém. Chyby sú označené nižšie.

en: We're sorry. It looks like you've already submitted that.
sk_SK: Je nám to ľúto. Zdá sa, že ste to už raz odoslali.

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: You do not have permission to view this form.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na zobrazenie tohto formulára.

en: You do not have permission to do that
sk_SK: Vyžaduje sa oprávnenie

en: The CAPTCHA was not entered correctly
sk_SK: Obrázok CAPTCHA nebol zadaný správne

en: Enter your email
sk_SK: Vložte váš email

en: Email is invalid
sk_SK: Email je nesprávny

en: Email is empty
sk_SK: Email je prázdny

en: These messages will be used by default for new forms. Many can be overridden in form or field settings.
sk_SK: Tieto správy sa budú štandardne používať pre nové formuláre. Mnohé je možné prepísať v nastaveniach formulára alebo poľa
