Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (340 entries)

en:  Please note that you can always save and finish the wizard later, use our %sdocumentation%s for additional information or log a %ssupport ticket%s if you need our assistance.
sk: Upozorňujeme, že sprievodcu môžete kedykoľvek uložiť a dokončiť neskôr, pozrite našu%sdokumentáciu%s na získanie ďalších informácií alebo sa prihláste a %spodporu%s, ak potrebujete našu pomoc.

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
sk: %s je singleton trieda a nemôžete vytvoriť druhú inštanciu.

en: (Unknown)
sk: (Neznáme)

en: (unknown)
sk: (neznáme)

en: .htaccess redirect.
sk: .htaccess presmerovanie.

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
sk: Presmerovanie 301 .htaccess nie je povolené.

en: 301 SSL redirect enabled
sk: Presmerovanie 301 SSL je povolené

en: 301 redirect to https set.
sk: 301 presmerovanie na https nastavené:

en: 301 redirect to https set: .htaccess redirect.
sk: 301 presmerovanie na https nastavené: presmerovanie .htaccess.

en: A definition of a site url or home url was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
sk: Definácia vašej siteurl a homeurl bola zistená vo vašom wp-config.php, ale súbor nie je zapisovateľný.

en: Able to create destination folder
sk: Schopnosť vytvoriť cieľový priečinok

en: According to our information, your hosting provider does not allow any kind of SSL installation, other then their own paid certificate. For an alternative hosting provider with SSL, see this %sarticle%s.
sk: Podľa našich informácií váš poskytovateľ hostiteľských služieb nepovoľuje žiadny iný spôsob inštalácie SSL, než je vlastný platený certifikát. Alternatívneho poskytovateľa hostingu s SSL nájdete v tomto %sčlánku%s.

en: According to our information, your hosting provider supplies your account with an SSL certificate by default. Please contact your %shosting support%s if this is not the case.
sk: Podľa našich informácií váš poskytovateľ hostingu štandardne dodáva vášmu účtu certifikát SSL. Ak to tak nie je, kontaktujte svoju %shosting podporu%s.

en: Activate SSL
sk: Aktivovať SSL

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
sk: Aktivujte SSL pre každú stránku alebo nainštalujte wildcard certifikát na opravu tohto problému.

en: Activate networkwide to fix this.
sk: Pre opravu tohto problému, aktivujte riešenie pre celú sieť.

en: Activating plugin...
sk: Aktivuje sa plugin...

en: Add the following lines of code to your wp-config.php.
sk: Pridajte nasledujúce riadky kódu do svojho súboru wp-config.php.

en: After completing the installation, you can continue to the next step to complete your configuration.
sk: Po dokončení inštalácie môžete pokračovať v ďalšom kroku na dokončenie konfigurácie.

en: Alias domain check is not relevant for a subdomain
sk: Kontrola aliasovej domény nie je pre subdoménu relevantná

en: Almost ready to migrate to SSL!
sk: Takmer pripravené na migráciu na SSL!

en: An Error Occurred:
sk: Nastala chyba:

en: An SSL certificate has been detected
sk: Bol zistený certifikát SSL

en: An SSL certificate was detected on your site.
sk: Na vašej webovej stránke bol zistený SSL certifikát.

en: An error occurred, please try again.
sk: Vyskytla sa chyba, skúste to znova.

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: As Really Simple SSL handles all the functionality this plugin provides, we recommend to disable this plugin to prevent unexpected behavior.
sk: Keďže všetky funkcionality tohto pluginu rieši Really Simple SSL, odporúčame vám tento plugin vypnúť, aby ste predišli neočakávanému správaniu.

en: As your order will be regenerated, you'll need to update your DNS text records.
sk: Keďže bude vaša objednávka regenerovaná, budete musieť aktualizovať svoje textové záznamy DNS.

en: Attempting to install certificate using AutoSSL...
sk: Pokus o inštaláciu certifikátu pomocou AutoSSL ...

en: Attempting to install certificate...
sk: Pokus o inštaláciu certifikátu ...

en: Attempting to set DNS txt record...
sk: Pokus o nastavenie záznamu txt DNS ...

en: Authorization not completed yet.
sk: Autorizácia ešte nie je dokončená.

en: Automatic renewal of your certificate was not possible. The SSL certificate should be %srenewed%s manually.
sk: Automatické obnovenie vášho certifikátu nebolo možné. Certifikát SSL by mal byť %sobnoviť%s ručne.

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
sk: Základná konfigurácia SSL dokončená! Zlepšite svoje skóre pomocou %sReally Simple SSL Pro%s.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
sk: Pretože premenná $_SERVER["HTTPS"] nie je nastavená, vaša webstránka môže mať problém so slučkami presmerovaní.

en: Before you migrate, please check for:
sk: Pred migráciou skontrolujte, či:

en: Below you will find the instructions for different hosting environments and configurations. If you start the process with the necessary instructions and credentials the next view steps will be done in no time.
sk: Nižšie nájdete pokyny pre rôzne hostingové prostredia a konfigurácie. Ak spustíte proces s potrebnými pokynmi a povereniami, ďalšie kroky budú vykonané čoskoro.

en: Black Friday sale! Get 40% Off Really Simple SSL Pro
sk: Čierny piatok! Získaj Really Simple SSL Pro so zľavou 40%

en: Bundle not available yet...
sk: Balíček zatiaľ nie je k dispozícii ...

en: By selecting your hosting provider we can tell you if your hosting provider already supports free SSL, and/or where you can activate it.
sk: Výberom poskytovateľa hostingu vám môžeme povedať, či váš poskytovateľ hostingu už podporuje bezplatné SSL a/alebo kde ho môžete aktivovať.

en: CPanel host
sk: CPanel hostiteľ

en: CPanel password
sk: CPanel heslo

en: CPanel recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sk: CPanel uznaný. Certifikát je možné nainštalovať automaticky.

en: CPanel username
sk: CPanel užívateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Certificate already generated. It was renewed if required.
sk: Certifikát je už vygenerovaný. V prípade potreby bol obnovený.

en: Challenge directory not writable.
sk: Adresár s výzvou nie je zapisovateľný.

en: Check again
sk: Skontrolovať znovu

en: Check out Really Simple SSL Pro
sk: Pozrite si Really Simple SSL Pro

en: Check your %slicense%s.
sk: Skontrolujte svoju %slicenciu%s.

en: Checking SSL certificate...
sk: Kontroluje sa certifikát SSL ...

en: Checking alias domain...
sk: Kontroluje sa aliasová doména ...

en: Checking certs directory...
sk: Kontroluje sa adresár certs ...

en: Checking challenge directory reachable over http...
sk: Kontroluje sa dostupný adresár výziev cez http ...

en: Checking challenge directory...
sk: Kontroluje sa adresár výziev ...

en: Checking for subdomain setup...
sk: Prebieha kontrola nastavenia subdomény ...

en: Checking for website configuration...
sk: Kontroluje sa konfigurácia webu ...

en: Checking if CURL is available...
sk: Kontroluje sa, či je k dispozícii CURL ...

en: Checking if Terms & Conditions are accepted...
sk: Kontrola súhlasu so všeobecnými podmienkami...

en: Checking key directory...
sk: Kontroluje sa adresár kľúčov ...

en: Checking permissions...
sk: Kontrolujú sa povolenia ...

en: Checking server software...
sk: Kontroluje sa serverový softvér ...

en: CloudWays api key
sk: Kľúč API CloudWays

en: CloudWays user email
sk: E -mail používateľa CloudWays

en: Completed
sk: Dokončené

en: Configure your Cookie Notice, Cookie Consent and Cookie Policy with our Wizard and Cookie Scan. Supports GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA and PIPEDA.
sk: Nakonfigurujte si oznámenie o súboroch cookie, súhlas so súbormi cookie a zásady používania súborov cookie pomocou nášho sprievodcu a skenovania súborov cookie. Podporuje GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA a PIPEDA.

en: Configured for HTTP challenge
sk: Konfigurované pre výzvu HTTP

en: Continue to renew.
sk: Pokračovať v obnovení.

en: Could not automatically add TXT record. Please proceed manually, following the steps below.
sk: Nie je možné automaticky pridať záznam TXT. Pokračujte ručne, postupujte podľa nižšie uvedených krokov.

en: Could not create test folder and file.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť testovací priečinok a súbor.

en: Could not reach challenge directory over %s.
sk: Cez %s sa nepodarilo dosiahnuť adresár výzvy.

en: Could not retrieve server list
sk: Zoznam serverov sa nepodarilo načítať

en: Could not verify TXT record for domain %s
sk: Nepodarilo sa overiť záznam TXT pre doménu %s

en: Could not verify alias domain.
sk: Nepodarilo sa overiť doménu aliasu.

en: Creating account...
sk: Vytvára sa účet ...

en: DNS Verification
sk: Overenie DNS

en: DNS records were not verified yet. Please complete the previous step.
sk: Záznamy DNS ešte neboli overené. Dokončite predchádzajúci krok.

en: Deactivate, and revert to http. This will remove all changes by the plugin.
sk: Deaktivujte a vráťte sa na http. Týmto odstránite všetky zmeny vykonané týmto pluginom.

en: Deactivate, but stay on SSL.
sk: Deaktivujte, ale zostaňte na SSL.

en: Deactivate, keep https
sk: Deaktivovať, ponechať https

en: Deactivate, revert to http
sk: Deaktivovať, vrátiť sa na http

en: Deactivating the plugin while keeping SSL will do the following:
sk: Deaktivovanie tohto pluginu pri ponechání SSL spôsobí nasledovné:

en: Depending on your hosting provider, %smanual installation%s may be required.
sk: V závislosti od vášho poskytovateľa hostingu môže byť potrebná %smanuálna inštalácia%s.

en: Destination folder already exists
sk: Cieľový priečinok už existuje

en: Detected status of your setup.
sk: Zistený stav vášho nastavenia.

en: DirectAdmin host
sk: Hostiteľ DirectAdmin

en: DirectAdmin password
sk: Heslo DirectAdmin

en: DirectAdmin recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sk: DirectAdmin rozpoznaný. Certifikát je možné nainštalovať automaticky.

en: DirectAdmin username
sk: Používateľské meno DirectAdmin

en: Directories
sk: Adresáre

en: Documentation
sk: Dokumentacia

en: Domain
sk: Doména

en: Don't show again
sk: Už viac nezobrazovať

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Due to a recent update by WP Engine, we have changed your settings automatically to adapt.
sk: Vzhľadom na nedávnu aktualizáciu od WP Engine sme vaše nastavenia automaticky zmenili, aby sa prispôsobili.

en: Email address
sk: Emailová adresa

en: Enable 301 .htaccess redirect
sk: Povoliť 301 .htaccess presmerovanie

en: Enable 301 redirect
sk: Povoliť presmerovanie 301

en: Enable a .htaccess redirect or PHP redirect in the settings to create a 301 redirect.
sk: Ak chcete vytvoriť presmerovanie 301, povoľte v nastaveniach presmerovanie .htaccess alebo PHP.

en: Enabling auto renew...
sk: Povoľuje sa automatické obnovovanie ...

en: Error code %s
sk: Kód chyby %s

en: Error code %s.
sk: Kód chyby %s.

en: Error enabling auto renew for Let's Encrypt
sk: Chyba pri povolení automatického obnovenia pre Let's Encrypt

en: Error occurred when retrieving the webpage.
sk: Pri načítaní webovej stránky sa vyskytla chyba.

en: Errors were reported during installation
sk: Pri inštalácii boli hlásené chyby

en: Errors were reported during installation.
sk: Pri inštalácii boli hlásené chyby.

en: Failed retrieving access token
sk: Prístupový token sa nepodarilo načítať

en: Failed to activate plugin
sk: Aktivácia doplnku zlyhala

en: Failed to gather package information
sk: Nepodarilo sa získať informácie o balíku

en: File missing. Please retry the previous steps.
sk: Chýba súbor. Skúste znova predchádzajúce kroky.

en: Files not created yet...
sk: Súbory ešte neboli vytvorené ...

en: For more information, please read this %sarticle%s
sk: Pre viac informácií si prosím prečítajte tento %sčlánok%s

en: GDPR/CCPA Privacy Suite
sk: Súprava ochrany osobných údajov GDPR/CCPA

en: General
sk: Všeobecné

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Generating SSL certificate...
sk: Generuje sa certifikát SSL ...

en: Generation
sk: Generácie

en: Go to activation
sk: Prejdite na aktiváciu

en: Go to installation
sk: Prejdite na inštaláciu

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
sk: Ahoj, Really Simple SSL zaisťuje, že váš web je už mesiac zabezpečený, to je skvelé! Ak máte chvíľu času, zvážte zanechanie recenzie na webe WordPress.org. Veľmi si to vážime! Ak máte akékoľvek otázky alebo spätnú väzbu, zanechajte nám %ssprávu%s.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
sk: Ahoj, Really Simple SSL zaisťuje, že váš web je už nejaký čas zabezpečený, to je skvelé! Ak máte chvíľu času, zvážte zanechanie recenzie na webe WordPress.org. Veľmi si to vážime! Ak máte akékoľvek otázky alebo spätnú väzbu, zanechajte nám %ssprávu%s.

en: Hosting provider
sk: Poskytovateľ hostingu

en: Http references in your .css and .js files: change any http:// into https://
sk: Referencie na Http vo vašich súboroch .css a .js: zmena akéhokoľvek http:// na https://

en: HttpOnly Secure cookies have been set automatically!
sk: Zabezpečené cookies HttpOnly boli nastavené automaticky!

en: HttpOnly Secure cookies not set.
sk: HttpOnly Zabezpečené súbory cookie nie sú nastavené.

en: I don't know, or not listed, proceed with installation
sk: Neviem, alebo nie som uvedený, pokračujte v inštalácii

en: If this is not the case, don't add this alias to your certificate.
sk: Ak to tak nie je, nepridávajte tento alias do certifikátu.

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer.
sk: Ak je táto možnosť nastavená na true, oprava zmiešaného obsahu sa spustí pri háčiku init namiesto háčika template_redirect. Túto možnosť použite len vtedy, keď sa vyskytnú problémy s opravou zmiešaného obsahu.

en: If you entered your DNS records before, they need to be changed.
sk: Ak ste predtým zadali svoje záznamy DNS, je potrebné ich zmeniť.

en: If your hosting provider auto-renews your certificate, no action is required. Alternatively, you have the option to generate an SSL certificate with Really Simple SSL.
sk: Ak váš poskytovateľ hostingu automaticky obnoví váš certifikát, nie je potrebná žiadna akcia. Alternatívne máte možnosť vygenerovať certifikát SSL pomocou skutočne jednoduchého SSL.

en: If your hosting provider is not listed, and there's an SSL activation/installation link, please let us %sknow%s.
sk: Ak váš poskytovateľ hostingu nie je v zozname a existuje odkaz na aktiváciu/inštaláciu SSL, dajte nám %svedieť%s.

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
sk: Obrázky, štýly alebo skripty z domény bez SSL certifikátu: odstráňte ich alebo presuňte na vlastný server.

en: Install
sk: Inštalovať

en: Install %sManually%s.
sk: Nainštalujte %sRučne%s.

en: Install SSL certificate
sk: Nainštalujte certifikát SSL

en: Installation
sk: Inštalácia

en: Installation failed.
sk: Inštalácia zlyhala.

en: Installation finished
sk: Inštalácia dokončená

en: Installed
sk: Nainštalované

en: Installing
sk: Inštaluje sa

en: Installing SSL certificate using PLESK API...
sk: Inštalácia certifikátu SSL pomocou PLESK API ...

en: Installing SSL certificate...
sk: Inštaluje sa certifikát SSL ...

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Invalid license.
sk: Neplatná licencia.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a localhost environment.
sk: V prostredí localhost nie je možné nainštalovať Let's Encrypt.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subfolder configuration.
sk: Nie je možné nainštalovať Let's Encrypt na konfiguráciu podpriečinkov.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subsite. Please go to the main site of your website.
sk: Nie je možné nainštalovať Let's Encrypt na podlokality. Prejdite na hlavnú stránku svojho webu.

en: Learn more about security headers
sk: Získajte viac informácií o hlavičkách zabezpečenia

en: Leave a review
sk: Napísať recenziu

en: Letʼs Encrypt is a free, automated and open certificate authority brought to you by the nonprofit Internet Security Research Group (ISRG).
sk: Letʼs Encrypt je bezplatná, automatizovaná a otvorená certifikačná autorita, ktorú vám priniesla nezisková skupina Internet Security Research Group (ISRG).

en: License invalid
sk: Licencia je neplatná

en: License valid
sk: Licencia je platná

en: Login credentials incorrect
sk: Prihlasovacie údaje sú nesprávne

en: Maybe later
sk: Možno neskôr

en: Missing license.
sk: Chýba licencia.

en: Mixed content fixer
sk: Oprava zmiešaného obsahu

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
sk: Oprava zmiešaného obsahu nie je povolená. Povoľte na vašej webovej stránke možnosť opravy zmiešaného obsahu..

en: Mixed content fixer was successfully detected on the front-end.
sk: Automatická oprava zmiešaného obsahu bola zistená na titulnej stránke.

en: More info
sk: Viac informácií

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
sk: Nie je nastavené žiadne 301 presmerovanie. Povoľte WordPress 301 presmerovanie v nastaveniach, aby ste získali trvalé 301 presmerovanie.

en: No 301 redirect to SSL enabled.
sk: Nie je povolené žiadne presmerovanie 301 na SSL.

en: No SSL certificate has been detected.
sk: Nebol zistený žiadny certifikát SSL.

en: No SSL detected
sk: Nebolo zistené žiadne SSL

en: No SSL detected.
sk: Žiaden SSL certifikát nebol detekovaný.

en: No SSL detected. Use the retry button to check again.
sk: Nebolo zistené žiadne SSL. Na kontrolu to znova použite tlačidlo znova.

en: No recommended redirect rules detected.
sk: Neboli zistené žiadne odporúčané pravidlá presmerovania.

en: No subdomain setup detected.
sk: Nebolo zistené žiadne nastavenie subdomény.

en: No valid list of domains.
sk: Žiadny platný zoznam domén.

en: Not all recommended security headers are installed
sk: Nie sú nainštalované všetky odporúčané hlavičky zabezpečenia

en: Not recognized server.
sk: Nerozpoznaný server.

en: OCSP not supported, the certificate will be generated without OCSP.
sk: OCSP nie je podporované, certifikát bude vygenerovaný bez OCSP.

en: Once every 5 minutes
sk: Raz za 5 minút

en: Once every day
sk: Raz denne

en: Once every minute
sk: Každú minútu

en: Once every week
sk: Raz za týždeň

en: One click SSL optimization
sk: Optimalizácia SSL jedným kliknutím

en: Open
sk: Otvoriť

en: Or set your wp-config.php to writable and reload this page.
sk: Alebo nastavte súbor wp-config.php na zapisovateľné a znova načítajte túto stránku.

en: Order ID mismatch, regenerate order.
sk: Nesúlad ID objednávky, znova vygenerovať objednávku.

en: Order successfully created.
sk: Objednávka bola úspešne vytvorená.

en: Order successfully retrieved.
sk: Objednávka bola úspešne načítaná.

en: Package information retrieved
sk: Boli načítané informácie o balíku

en: Please activate it manually on your hosting dashboard.
sk: Aktivujte ho manuálne na hlavnom paneli hostiteľa.

en: Please activate it on your dashboard %smanually%s
sk: Aktivujte ho na svojom paneli %sručne%s

en: Please change your email address %shere%s and try again.
sk: Zmeňte svoju e -mailovú adresu %stu%s a skúste to znova.

en: Please check if the non www version of your site also points to this website.
sk: Skontrolujte, či verzia tohto webu, ktorá nie je www, tiež odkazuje na tento web.

en: Please check if the www version of your site also points to this website.
sk: Skontrolujte, či www verzia vašich stránok tiež odkazuje na tieto webové stránky.

en: Please complete %smanually%s
sk: Dokončite %smanuálne%s

en: Please complete manually in your hosting dashboard.
sk: Vyplňte ručne na hlavnom paneli hostiteľa.

en: Please complete the following step(s) first: %s
sk: Vykonajte najskôr nasledujúce kroky: %s

en: Please create a folder 'rsssl' in the uploads directory, with 644 permissions.
sk: Vytvorte priečinok „rsssl“ v adresári na odovzdávanie s 644 povoleniami.

en: Please double check your DNS txt record.
sk: Dôkladne skontrolujte svoj záznam DNS txt.

en: Please refresh the SSL status if a certificate has been installed recently.
sk: Ak bol certifikát SSL nainštalovaný nedávno, obnovte stav SSL.

en: Plesk host
sk: Hostiteľ Plesku

en: Plesk password
sk: Heslo Plesk

en: Plesk recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sk: Plesk detekovaný. Certifikát je možné nainštalovať automaticky.

en: Plesk username
sk: Používateľské meno Plesk

en: Plugin activated
sk: Plugin aktivovaný

en: Plugin installed
sk: Plugin nainštalovaný

en: Premium Support
sk: Prémiová podpora

en: Re-check
sk: Znova skontrolujte

en: Really Simple Plugins
sk: Really Simple pluginy

en: Really Simple SSL Pro is not up to date. Update Really Simple SSL Pro to ensure compatibility.
sk: Really Simple SSL pro nie je aktuálne. Aktualizujte Really Simple SSL pro, aby bola zaistená kompatibilita.

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
sk: Really Simple SSL a Really Simple SSL add-ony nespracovávajú žiadne osobné identifikovateľné údaje, takže GDPR sa na tieto pluginy alebo ich používanie na stránke nevzťahuje. Naše zásady ochrany osobných údajov môžete nájsť <a href="%s" target="_blank">tu</a>.

en: Really Simple SSL automatically detects your settings and configures your website to run over HTTPS. To keep it lightweight, we kept the options to a minimum. Your website will move to SSL with one click.
sk: Really Simple SSL automaticky zistí vaše nastavenia a nakonfiguruje váš web tak, aby bežal cez HTTPS. Aby bol ľahký, obmedzili sme možnosti na minimum. Vaše webové stránky prejdú na SSL jediným kliknutím.

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires PHP 7.2 or higher
sk: Really Simple SSL sa nedá aktivovať. Plugin vyžaduje PHP 7.2 alebo viac

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires WordPress 5.7 or higher
sk: Really Simple SSL sa nedá aktivovať. Plugin vyžaduje WordPress 5.7 alebo novší

en: Really Simple SSL detected an SSL certificate, but has not been configured to enforce SSL.
sk: Plugin Really Simple SSL detekoval certifikát SSL, ale nebol nakonfigurovaný na vynútenie protokolu SSL.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
sk: Plugin Really Simple SSL z webovej stránky nedostal žiadnu odpoveď.

en: Really Simple SSL is installed, but no valid SSL certificate is detected.
sk: Plugin Really Simple SSL je nainštalovaný, ale nebol detekovaný žiadny platný certifikát SSL.

en: Recommended by Really Simple Plugins
sk: Odporúčané od Really Simple Plugins

en: Recommended security headers enabled.
sk: Odporúčané hlavičky zabezpečenia povolené.

en: Recommended security headers installed
sk: Odporúčané hlavičky zabezpečenia nainštalované

en: Redirects all requests over HTTP to HTTPS using a PHP 301 redirect. Enable if the .htaccess redirect cannot be used, for example on NGINX servers.
sk: Presmeruje všetky požiadavky cez HTTP na HTTPS pomocou presmerovania PHP 301. Povoľte, ak nemožno použiť presmerovanie .htaccess, napríklad na serveroch NGINX.

en: Retrieving Cloudways server data...
sk: Načítavajú sa údaje servera Cloudways ...

en: Retrieving DNS verification token...
sk: Načítava sa overovací token DNS ...

en: Retrieving package information...
sk: Načítavajú sa informácie o balíku...

en: Retry
sk: Skúsiť znova

en: SSL Status Test
sk: Test stavu SSL

en: SSL certificate should be generated and installed.
sk: Certifikát SSL by mal byť vygenerovaný a nainštalovaný.

en: SSL certificate will expire on %s.
sk: Platnosť certifikátu SSL vyprší %s.

en: SSL configuration finished!
sk: Konfigurácia certifikátu SSL dokončená!

en: SSL is activated on your site.
sk: Na vašej webovej stránke je aktivované SSL.

en: SSL is enabled networkwide.
sk: SSL je povolené v celej sieti.

en: SSL is enabled on your site.
sk: Služba SSL je povolená na vašich stránkach.

en: SSL is not enabled yet.
sk: SSL ešte nie je povolené.

en: SSL is not enabled.
sk: SSL nie je povolené.

en: SSL is not yet enabled on this site.
sk: Na tejto stránke zatiaľ nie je povolené SSL.

en: SSL settings
sk: Nastavenia SSL

en: SSL successfully installed on %s
sk: SSL bol úspešne nainštalovaný v %s

en: Searching for link to SSL installation page on your server...
sk: Hľadá sa odkaz na inštalačnú stránku SSL na vašom serveri ...

en: Security
sk: Zabezpečenie

en: Security Headers Test
sk: Test hlavičiek zabezpečenia

en: Set permissions to 644 to enable SSL generation.
sk: Ak chcete povoliť generovanie SSL, nastavte povolenia na 644.

en: Set your wp-config.php to writable and reload this page.
sk: Nastavte súbor wp-config.php na zapisovateľný a znovu načítajte túto stránku.

en: Settings
sk: nastaveniach

en: Stop editing the .htaccess file
sk: Prestať upravovať súbor .htaccess

en: Store for renewal purposes. If not stored, renewal may need to be done manually.
sk: Uchovávajte na účely obnovy. Ak nie je uložený, obnovu možno bude potrebné vykonať ručne.

en: Successfully added TXT record.
sk: Úspešne bol pridaný záznam TXT.

en: Successfully generated certificate.
sk: Úspešne vygenerovaný certifikát.

en: Successfully installed Let's Encrypt
sk: Úspešne nainštalované Let's Encrypt

en: Successfully installed SSL
sk: SSL bol úspešne nainštalovaný

en: Successfully retrieved account
sk: Účet bol úspešne načítaný

en: Successfully retrieved server id and app id
sk: ID servera a ID aplikácie boli úspešne načítané

en: Successfully verified DNS records
sk: Záznamy DNS boli úspešne overené

en: Successfully verified alias domain.
sk: Alias doména bola úspešne overená.

en: Support
sk: Podpora

en: System Status
sk: Stav systému

en: Terms & Conditions are accepted.
sk: Všeobecné podmienky boli odsúhlasené.

en: Terms and Conditions
sk: Podmienky

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
sk: Súbor 'force-deactivate.php' musí byť premenovaný na .txt. Inak môže váš SSL certifikát deaktivovať ktokoľvek na internete.

en: The .htaccess redirect rules selected by this plugin failed in the test. Set manually or dismiss to leave on PHP redirect.
sk: Pravidlá presmerovania .htaccess vybrané týmto doplnkom v teste zlyhali. Nastavte ručne alebo odmietnite ponechať na PHP presmerovanie.

en: The .htaccess redirect will remain active
sk: Presmerovanie .htaccess zostane aktívne

en: The 301 .htaccess redirect is the fastest and most reliable redirect option.
sk: Presmerovanie 301 .htaccess je najrýchlejšia a najspoľahlivejšia možnosť presmerovania.

en: The DNS response for %s was %s, while it should be %s.
sk: Odpoveď DNS pre %s bola %s, pričom by mala byť %s.

en: The Hosting Panel software was not recognized. Depending on your hosting provider, the generated certificate may need to be installed manually.
sk: Softvér Hosting Panel nebol rozpoznaný. V závislosti od vášho poskytovateľa hostingu môže byť potrebné vygenerovaný certifikát nainštalovať ručne.

en: The PHP function CURL has successfully been detected.
sk: Funkcia PHP CURL bola úspešne zistená.

en: The PHP function CURL is not available on your server, which is required. Please contact your hosting provider.
sk: Funkcia PHP CURL nie je na vašom serveri k dispozícii, čo je potrebné. Kontaktujte svojho poskytovateľa hostingu.

en: The Really Simple SSL plugin folder in the /wp-content/plugins/ directory has been renamed to %s. This might cause issues when deactivating, or with premium add-ons. To fix this you can rename the Really Simple SSL folder back to the default %s.
sk: Priečinok pluginu Really Simple SSL v adresári/wp-content/plugins/ bol premenovaný na %s. To môže spôsobiť problémy s deaktiváciou, alebo s prémiovými doplnkami. Ak to chcete opraviť, môžete premenovať priečinok Really Simple SSL späť na predvolené %s.

en: The SSL certificate has been renewed, and requires manual %sinstallation%s in your hosting dashboard.
sk: Certifikát SSL bol obnovený a vyžaduje ručnú %sinštaláciu%s na hlavnom paneli hostiteľa.

en: The Terms & Conditions were not accepted. Please accept in the general settings.
sk: Neodsúhlasili ste všeobecné podmienky. Môžete tak urobiť vo všeobecných nastaveniach.

en: The URL you use to access your DirectAdmin dashboard. Ends on :2222.
sk: Adresa URL, ktorú používate na prístup k hlavnému panelu DirectAdmin. Končí sa: 2222.

en: The URL you use to access your Plesk dashboard. Ends on :8443.
sk: Adresa URL, ktorú používate na prístup na svoj hlavný panel Plesk. Končí sa: 8443.

en: The URL you use to access your cPanel dashboard. Ends on :2083.
sk: Adresa URL, ktorú používate na prístup na svoj hlavný panel cPanel. Končí sa: 2083.

en: The WordPress 301 redirect will stop working
sk: WordPress 301 presmerovanie prestane fungovať

en: The automatic installation of your certificate has failed. Please check your credentials, and retry the %sinstallation%s.
sk: Automatická inštalácia vášho certifikátu zlyhala. Skontrolujte svoje poverenia a skúste znova %sinštaláciu%s.

en: The certificate generation was rate limited for 10 minutes because the authorization failed.
sk: Rychlost generovania certifikátu bola obmedzená na 10 minút, pretože autorizácia zlyhala.

en: The certificate installation was rate limited. Please try again later.
sk: Inštalácia certifikátu bola obmedzená. Skúste neskôr prosím.

en: The certs directory is not created yet.
sk: Adresár certs ešte nie je vytvorený.

en: The certs directory was successfully created.
sk: Adresár certs bol úspešne vytvorený.

en: The challenge directory is not created yet.
sk: Adresár výziev ešte nie je vytvorený.

en: The challenge directory was successfully created.
sk: Adresár výziev bol úspešne vytvorený.

en: The email address was not set. Please set the email address
sk: E -mailová adresa nebola nastavená. Nastavte e -mailovú adresu

en: The following directories do not have the necessary writing permissions.
sk: Nasledujúce adresáre nemajú potrebné povolenia na zápis.

en: The key directory is not created yet.
sk: Adresár kľúčov ešte nie je vytvorený.

en: The key directory was successfully created.
sk: Adresár kľúčov bol úspešne vytvorený.

en: The mixed content fixer could not be detected due to a cURL error: %s. cURL errors are often caused by an outdated version of PHP or cURL and don't affect the front-end of your site. Contact your hosting provider for a fix.
sk: Oprava zmiešaného obsahu sa nepodarila detekovať z dôvodu chyby CURL: %s. Chyby cURL sú často spôsobené zastaranou verziou PHP alebo cURL a neovplyvňujú užívateľskú časť vášho webu. Požiadajte o opravu svojho poskytovateľa hostingu.

en: The mixed content fixer is active, but was not detected on the frontpage.
sk: Oprava zmiešaného obsahu je aktívna, ale na domovskej stránke nebola detekovaná.

en: The mixed content fixer will stop working
sk: Oprava zmiešaného obsahu prestane fungovať

en: The non-www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
sk: Verzia vášho webu, ktorá nemá formát www, neodkazuje na tento web. Odporúča sa to, pretože vám to umožní pridať ho aj do certifikátu.

en: The order is invalid, possibly due to too many failed authorization attempts. Please start at the previous step.
sk: Objednávka je neplatná, pravdepodobne z dôvodu príliš veľkého počtu neúspešných pokusov o autorizáciu. Začnite prosím od predchádzajúceho kroku.

en: The recommended security headers are detected on your site.
sk: Na vašej webovej stránke sme detekovali odporúčané hlavičky zabezpečenia.

en: The required directories have the necessary writing permissions.
sk: Požadované adresáre majú potrebné povolenia na zápis.

en: The system is not ready for the DNS verification yet. Please run the wizard again.
sk: Systém ešte nie je pripravený na overenie DNS. Spustite sprievodcu znova.

en: The system is not ready for the installation yet. Please run the wizard again.
sk: Systém ešte nie je pripravený na inštaláciu. Spustite sprievodcu znova.

en: The used domain for your email address is not allowed.
sk: Použitá doména pre vašu e -mailovú adresu nie je povolená.

en: The www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
sk: Verzia www vašich webových stránok neodkazuje na tieto webové stránky. Odporúča sa to, pretože vám to umožní pridať ho aj do certifikátu.

en: This appears to be an invalid license key for this plugin.
sk: Zdá sa, že ide o neplatný licenčný kľúč pre tento doplnok.

en: This email address is used to create a Let's Encrypt account. This is also where you will receive renewal notifications.
sk: Táto e -mailová adresa bude použitá na vytvorenie účtu Let's Encrypt. Tu budete tiež dostávať oznámenia o obnovení.

en: This is a multisite configuration with subdomains, which requires a wildcard certificate. Wildcard certificates are part of the %spremium%s plan.
sk: Toto je konfigurácia viacerých miest so subdoménami, ktorá vyžaduje certifikát zástupného znaku. Certifikáty zástupných znakov sú súčasťou plánu %spremium%s.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
sk: To vedie k problémom pri aktivácii siete SSL v celej sieti, pretože subdomény budú vynútene načitávané cez SSL, kým nemajú platný certifikát.

en: This will include both the www. and non-www. version of your domain.
sk: To bude zahŕňať www. a iné ako www. verzia vašej domény.

en: Tips & Tricks
sk: Tipy & triky

en: To deactivate the plugin correctly, please select if you want to:
sk: Ak chcete plugin správne deaktivovať, vyberte, či chcete:

en: To ensure all traffic passes through SSL, please enable a 301 redirect.
sk: Ak chcete zaistiť, aby všetka návštevnosť prechádzala protokolom SSL, povoľte presmerovanie 301.

en: To set the httponly secure cookie settings, your wp-config.php has to be edited, but the file is not writable.
sk: Ak chcete nastaviť iba zabezpečené nastavenia súborov cookie, musí byť váš súbor wp-config.php upravený, ale do súboru nemožno zapisovať.

en: Token not generated. Please complete the previous step.
sk: Token nebol vygenerovaný. Dokončite predchádzajúci krok.

en: Token not received yet.
sk: Token ešte nebol prijatý.

en: Token successfully retrieved.
sk: Token bol úspešne načítaný.

en: Trying to create directory in root of website.
sk: Pokúša sa vytvoriť adresár v koreňovom adresári webovej stránky.

en: Unable to connect to cPanel
sk: Nedá sa pripojiť k cPanel

en: Validating license...
sk: Overuje sa licencia...

en: View settings page
sk: Zobraziť nastavenia stránky

en: Visit Dashboard
sk: Navštíviť nástenku

en: Warning
sk: Varovanie

en: We have detected the %s plugin on your website.
sk: Na vašej stránke sme rozpoznali plugin %s.

en: We have tried to make our Wizard as simple and fast as possible. Although these questions are all necessary, if there’s any way you think we can improve the plugin, please let us %sknow%s!
sk: Pokúsili sme sa urobiť nášho sprievodcu čo najjednoduchším a najrýchlejším. Aj keď sú tieto otázky všetky potrebné, ak si myslíte, že by sme mohli doplnok vylepšiť, dajte nám %svedieť%s!

en: WordPress 301 redirect enabled. We recommend to enable a 301 .htaccess redirect.
sk: Presmerovanie WordPress 301 je povolené. Odporúčame povoliť presmerovanie 301 .htaccess.

en: You already have a valid SSL certificate.
sk: Už máte platný certifikát SSL.

en: You already have free SSL on your hosting environment.
sk: Vo svojom hostiteľskom prostredí už máte bezplatné SSL.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
sk: Môžete tiež využiť automatické skenovanie pomocou PRO verzie, získať prémiovú podporu, zvýšiť bezpečnosť s HSTS a získať ďalšie funkcie!

en: You can find your Plesk username and password in %s
sk: Používateľské meno a heslo pre Plesk nájdete v %s

en: You can find your api key %shere%s (make sure you're logged in with your main account).
sk: Môžete nájsť svoj kľúč API %stu%s (uistite sa, že ste prihlásení pomocou svojho hlavného účtu).

en: You can follow these %sinstructions%s.
sk: Môžete postupovať podľa týchto %spokynov%s.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
sk: Nastavili ste presmerovanie 301 na SSL. To je dôležité pre účely SEO

en: You have the Really Simple SSL Let's Encrypt beta add-on activated. This functionality has now been integrated in core, so you can deactivate the add-on.
sk: Máte aktivovaný doplnok beta Really Simple SSL Let's Encrypt. Táto funkcia je teraz integrovaná do jadra, takže doplnok môžete deaktivovať.

en: You may need to login in again.
sk: Možno sa budete musieť znovu prihlásiť.

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
sk: Spúšťate inštaláciu viacerých stránok so subdoménami, ale vaše stránky nemajú wildcard certifikát.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
sk: Používate inštaláciu multisite s viacerými podadresármi, čo zabraňuje tomu, aby tento plugin opravil chýbajúcu serverovú premennú vo wp-config.php.

en: You should have the www domain pointed to the same website as the non-www domain.
sk: Doména www by mala smerovať na rovnakú webovú stránku ako doména, ktorá nie je www.

en: You still have %s task open. | You still have %s tasks open.
sk[0]: Stále máte otvorenú %s úlohu.
sk[1]: Stále máte otvorené %s úlohy.
sk[2]: Stále máte otvorených %s úloh.

en: Your Key and Certificate directories are not properly protected.
sk: Vaše adresáre kľúčov a certifikátov nie sú správne chránené.

en: Your SSL certificate will expire soon.
sk: Vaša stránka používa Elementor. To môže vyžadovať určité dodatky. Platnosť vášho SSL certifikátu čoskoro vyprší. Pred prijatím zabezpečeného zámku urobte základné opatrenia.

en: Your certificate is valid until: %s
sk: Váš certifikát je platný do: %s

en: Your certificate will be renewed and installed automatically.
sk: Váš certifikát bude automaticky obnovený a nainštalovaný.

en: Your certificate will expire on %s.
sk: Platnosť vášho certifikátu vyprší %s.

en: Your certificate will expire on %s. You can renew it %shere%s.
sk: Platnosť vášho certifikátu vyprší %s. Môžete ho obnoviť %stu%s.

en: Your domain meets the requirements for Let's Encrypt.
sk: Vaša doména spĺňa požiadavky na šifrovanie.

en: Your hosting environment does not allow automatic SSL installation.
sk: Vaše hostiteľské prostredie neumožňuje automatickú inštaláciu SSL.

en: Your license is not active for this URL.
sk: Vaša licencia nie je pre túto adresu URL aktívna.

en: Your license key expired on %s.
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča vypršala %s.

en: Your license key has been disabled.
sk: Váš licenčný kľúč bol deaktivovaný.

en: Your license key has reached its activation limit.
sk: Váš licenčný kľúč dosiahol svoj aktivačný limit.

en: Your server provides shell functionality, which offers additional methods to install SSL. If installing SSL using the default methods is not possible, you can install the shell add on.
sk: Váš server poskytuje funkciu shellu, ktorá ponúka ďalšie spôsoby inštalácie SSL. Ak inštalácia SSL pomocou predvolených metód nie je možná, môžete doplnok shell nainštalovať.

en: Your site address will remain https://
sk: Adresa vašej stránky zostane https://

en: Your site uses Divi. This can require some additional steps before getting the secure lock.
sk: Vaša webová stránka používa Divi. Pred získaním bezpečného zámku to môže vyžadovať niekoľko ďalších krokov.

en: Your site uses Elementor. This can require some additional steps before getting the secure lock.
sk: Vaša webová stránka používa Elementor. Pred získaním bezpečného zámku to môže vyžadovať niekoľko ďalších krokov.

en: Your website does not send all recommended security headers.
sk: Vaša webová stránka neodosiela všetky odporúčané hlavičky zabezpečenia.

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
sk: Váš wp-config.php je potrebné upraviť. To však nie je možné, lebo nie je zapisovateľný.

en: no response
sk: žiadna odpoveď
