Plugins - WPS Hide Login - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: and
sk: a

en: the plugin
sk: plugin

en: Discover our other plugins:
sk: Pozrite si naše ďalšie pluginy:

en: WordPress specialized hosting
sk: Špecializovaný hosting na WordPress

en: Redirection url
sk: URL adresa presmerovania

en: Redirection url default
sk: Predvolená URL adresa presmerovania

en: Redirect URL when someone tries to access the wp-login.php page and the wp-admin directory while not logged in.
sk: Ak sa neprihlásený používateľ pokúsi získať prístup na stránku wp-login.php a do adresára wp-admin, bude presmerovaný na túto URL adresu.

en: Protect your website by changing the login URL and preventing access to the wp-login.php page and the wp-admin directory to non-connected people.
sk: Chráňte svoju webovú stránku zmenou prihlasovacej adresy URL a zabránením prístupu na stránku wp-login.php a do adresára wp-admin pre neprihlásené osoby.

en: This has been disabled
sk: Toto bolo zakázané

note: Description of the plugin
en: Protect your website by changing the login URL and preventing access to wp-login.php page and wp-admin directory while not logged-in
sk: Chráňte svoje webové stránky zmenou prihlasovacej adresy URL a zabránením prístupu na stránku wp-login.php a do adresára wp-admin, aj keď nie ste prihlásení

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Login url
sk: URL adresa pre prihlásenie

en: Networkwide default
sk: Predvolené pre celú sieť

en: Your login page is now here: <strong><a href="%1$s">%2$s</a></strong>. Bookmark this page!
sk: Tu je teraz vaša prihlasovacia stránka: <strong><a href="%1$s">%2$s</a></strong>. Pridať stránku medzi záložky!

en: To set a networkwide default, go to <a href="%s">Network Settings</a>.
sk: Ak chcete nastaviť predvolené nastavenia pre celú sieť, prejdite na stránku <a href="%s">Nastavenia siete</a>.

en: This feature is not enabled.
sk: Táto funkcia nie je povolená.

en: Please upgrade to the latest version of WordPress to activate
sk: Ak chcete vykonať aktiváciu, aktualizujte WordPress na najnovšiu verziu

en: WPS Hide Login could not be activated because you already have Rename wp-login.php active. Please uninstall rename wp-login.php to use WPS Hide Login
sk: WPS Hide Login sa nepodarilo aktivovať, pretože už máte aktívne presmerovanie wp-login.php. Ak chcete použiť WPS Hide Login, odinštalujte presmerovanie wp-login.php

en: This option allows you to set a networkwide default, which can be overridden by individual sites. Simply go to to the site’s permalink settings to change the url.
sk: Táto možnosť vám umožňuje nastaviť predvolené nastavenie pre celú sieť, ktoré môžu jednotlivé stránky prepísať. Adresu URL môžete zmeniť v nastaveniach trvalých odkazov daného webu.

en: Need help? Try the <a href="%1$s" target="_blank">support forum</a>. This plugin is kindly brought to you by <a href="%2$s" target="_blank">WPServeur</a>
sk: Potrebujete pomoc? Vyskúšajte <a href="%1$s" target="_blank">fórum podpory</a>. Tento plugin vám s láskou prináša <a href="%2$s" target="_blank">WPServeur</a>
