Themes - Hello Elementor - en to sk translation catalogue (20 entries)

note: Description of the theme
en: A plain-vanilla & lightweight theme for Elementor page builder
sk: Jednoduchá a odľahčená téma pre Elementor page builder.

en: Skip to content
sk: Preskočiť na obsah

en: Create a custom header with the new Theme Builder
sk: Vytvorte si vlastnú hlavičku pomocou nového nástroja Theme Builder

en: Hello theme is a lightweight starter theme. We recommend you use it together with Elementor Page Builder plugin, they work perfectly together!
sk: Hello theme je ľahká, základná téma. Odporúčame vám ju používať spolu s pluginom Elementor Page Builder. Spolu fungujú dokonale!

en: Thanks for installing Hello Theme!
sk: Ďakujeme za inštaláciu Hello Theme!

en: Install Elementor
sk: Inštalovať Elementor

en: Activate Elementor
sk: Aktivovať Elementor

en: Learn more about Elementor
sk: Viac informácií o Elementore

en: Hello theme is a lightweight starter theme designed to work perfectly with Elementor Page Builder plugin.
sk: Téma Hello je odľahčená jednoduchá téma, navrhnutá pre dokonalú spoluprácu s pluginom Elementor.

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú uzavreté.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s Response | %1$s Responses
sk[0]: %1$s Odpoveď
sk[1]: %1$s Odpovede
sk[2]: %1$s Odpovedí

[ctx: comments title]
en: One Response
sk: Jedna odpoveď

note: Translators: HTML arrow
en: newer %s
sk: novšie %s

note: Translators: HTML arrow
en: %s older
sk: %s staršie

en: It seems we can't find what you're looking for.
sk: Zdá sa, že nevieme nájsť, čo hľadáte.

en: Search results for:
sk: Výsledky vyhľadávania:

en: Home
sk: Úvod

en: Tagged
sk: Označené

en: It looks like nothing was found at this location.
sk: Referencie

en: The page can&rsquo;t be found.
sk: Stránka nebola nájdená.
