Elementor Pro - en to sk translation catalogue (415 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Actions After Expire
sk: Akcie po exspirácii

en: Actions After Submit
sk: Akcie po odoslaní

en: Activate
sk: Aktivácia

en: Activate Manually
sk: Aktivovať manuálne

en: Active
sk: Aktívny

en: Active Color
sk: Aktívna farba

en: Add Action
sk: Pridať akciu

en: Add Condition
sk: Pridať podmienku

en: Add New
sk: Pridať nový

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Add nofollow
sk: Pridať nofollow

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
sk: Pridajte vlastné triedy BEZ bodky. Napríklad: moja-trieda

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
sk: Pridajte vlastné id BEZ znaku #. Napríklad: moje-id

en: Add your own custom CSS
sk: Napíšte sem svoje CSS

en: Additional Options
sk: Dodatočné nastavenia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: After
sk: Po

en: After Text
sk: Text za

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: All
sk: Všetky

en: All Browsers
sk: Všetky prehliadače

en: All Icons
sk: Všetky ikony

en: All Users
sk: Všetci užívatelia

en: An error occurred, please try again
sk: Vyskytla sa chyba, prosím skúste to znova.

en: An error occurred.
sk: Nastala chyba.

en: Animated Headline
sk: Animovaný nadpis

en: Animation
sk: Animácia

en: Animation Duration
sk: Trvanie animácie

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply coupon
sk: Použiť kupón

en: Archive Posts
sk: Archívne články

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Arrow
sk: Šípka

en: Arrows
sk: Šípky

en: Arrows Size
sk: Veľkosť šípok

en: Arrows and Dots
sk: Šípky a bodky

en: Aside
sk: Nabok

en: Aspect Ratio
sk: Pomer strán

en: Attributes
sk: Vlastnosti

en: Author
sk: Autor

en: Author: %s
sk: Autor: %s

en: Auto Renewal
sk: Automatické predĺženie

en: Autoplay
sk: Automaticky spustiť

en: Autoplay Speed
sk: Rýchlosť automatického prehrávania

en: Back
sk: Späť

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

[ctx: Background Control]
en: Contain
sk: Obsiahnuť

[ctx: Background Control]
en: Image
sk: Obrázok

[ctx: Background Control]
en: Size
sk: Veľkosť

en: Background Overlay
sk: Prekrytie pozadia

en: Bcc
sk: Skrytá kópia (Bcc)

en: Before
sk: Pred

en: Before Text
sk: Text pred

en: Blend Mode
sk: Režim prelínania

en: Block
sk: Blok

en: Blur
sk: Rozmazať

en: Bold
sk: Tučné

en: Border
sk: Okraj

en: Border Color
sk: Farba okraja

en: Border Radius
sk: Zaoblenie rohov

en: Border Width
sk: Hrúbka okraja

en: Bottom Left
sk: Vľavo dole

en: Boxed
sk: Fixná šírka

en: Bring to Front
sk: Preniesť do popredia

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Button ID
sk: ID tlačidla

en: Buttons
sk: Tlačidlá

[ctx: CPT Menu Name]
en: Custom Icons
sk: Vlastné ikony

[ctx: CPT Name]
en: Custom Icons
sk: Vlastné ikony

en: CSS Classes
sk: Triedy CSS

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Caption
sk: Titulok

en: Category
sk: Kategória

en: Cc
sk: Kópia (Cc)

en: Center
sk: Na stred

en: Choose Image
sk: Vyberte si obrázok

en: Choose Template
sk: Zvoľte si šablónu

en: Circle
sk: Kruh

en: Click here to enter your coupon code
sk: Kliknite sem a zadajte kód kupónu

en: Click here to login
sk: Kliknite sem pre prihlásenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Code
sk: Kód

en: Code Highlight
sk: Zvýraznenie kódu

en: Color
sk: Farba

en: Colors
sk: Farby

en: Column Width
sk: Šírka stĺpca

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Columns Gap
sk: Medzera medzi stĺpcami

en: Comments
sk: Komentáre

en: Company Name
sk: Názov spoločnosti

en: Conditions:
sk: Podmienky:

en: Container Width
sk: Šírka kontaineru

en: Content
sk: Obsah

en: Content Position
sk: Pozícia obsahu

en: Content Width
sk: Šírka obsahu

en: Copy to Clipboard
sk: Kopírovať do schránky

en: Countdown
sk: Odpočítavanie

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: Created At
sk: Vytvorené

en: Currency
sk: Mena

[ctx: Currency]
en: Dollar
sk: Dolár

en: Currency Symbol
sk: Symbol meny

en: Custom Attributes
sk: Vlastné vlastnosti

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Custom Code
sk: Vlastný kód

en: Custom Fonts
sk: Vlastné typy písma

en: Custom Icons
sk: Vlastné ikony

en: Custom Label
sk: Vlastný popis

en: Custom Messages
sk: Vlastné správy

en: Custom URL
sk: Vlastná URL

en: Custom code
sk: Vlastný kód

en: Daily
sk: Denne

en: Dark
sk: Tmavý

en: Date
sk: Dátum

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Days
sk: Dni

en: Deactivate
sk: Deaktivácia

en: Default Page Template from your theme
sk: Predvolená Šablóna Stránky z Vašej témy

en: Define in which order the Custom Code will appear
sk: Definujte poradie v akom budú vlastné kódy použité

en: Delay
sk: Oneskorenie

en: Description
sk: Popis

en: Direction
sk: Smer

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Divider
sk: Oddeľovač

en: Don't Show Again
sk: Nezobrazovať znovu

en: Dots
sk: Bodky

en: Duration
sk: Trvanie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Template
sk: Editovať šablónu

en: Edit code
sk: Upraviť kód

en: Effect
sk: Efekt

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Fonts
sk: Vlastné fonty

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Icons
sk: Vlastné ikony

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Enable
sk: Povoliť

en: End
sk: Koniec

en: Enter your description
sk: Zadajte popis

en: Enter your headline
sk: Zadajte animovaný nadpis

en: Enter your title
sk: Zadajte svoj názov

en: Entrance Animation
sk: Vstupná animácia

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
sk: Vyskytla sa chyba. Vybratá verzia je neplatná. Skúste vybrať inú verziu.

en: Excerpt
sk: Stručný obsah

en: Expired
sk: Vypršaný

en: Extra Large
sk: Extra veľké

en: Extra Small
sk: Extra malé

en: Fade
sk: Strácať sa

en: Fallback
sk: Záloha

en: Featured Image
sk: Ilustračný obrázok

en: Field
sk: Pole

en: First Name
sk: Meno

en: First item on the list
sk: Prvá položka v zozname

en: Fit To Screen
sk: Prispôsobiť obrazovke

[ctx: Font type singular name]
en: Font Type
sk: Typ fontu

[ctx: Font type taxonomy general name]
en: Font Types
sk: Typy fontov

en: Form
sk: Formulár

en: Form Fields
sk: Polia formulára

en: Form Name
sk: Názov formulára

en: Format
sk: Formát

en: Framed
sk: Ohraničený

en: From Email
sk: Z emailu

en: From Name
sk: Od koho

en: Full Screen
sk: Celá obrazovka

en: Full Width
sk: Celá šírka

en: Galleries
sk: Galérie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Gap
sk: Medzera

en: General
sk: Všeobecné

en: Global
sk: Globálny

en: Global Widget
sk: Globálny widget

en: Google Calendar
sk: Kalendár Google

en: Grid
sk: Mriežka

en: HTTP Error
sk: Chyba HTTP

en: Have a coupon?
sk: Máte kupón?

en: Heading
sk: Nadpis

en: Headline
sk: Nadpis

en: Height
sk: Výška

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Hide
sk: Skryť

en: Highlight Lines
sk: Zvýraznenie riadkov

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Horizontal
sk: Horizontálne

en: Hours
sk: Hodiny

en: Hover
sk: Pri prechode myšou

en: Hover Animation
sk: Animácia pri prechode myšou

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon Color
sk: Farba ikony

en: Icon Position
sk: Pozícia ikony

en: Icon Spacing
sk: Rozostup ikon

en: If you have a coupon code, please apply it below.
sk: Ak máte kód kupónu, použite ho nižšie.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sk: Ak ste u nás už nakupovali, vyplňte vaše údaje nižšie. Ak ste nový zákazník, pokračujte na sekciu s fakturáčnými údajmi.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Position
sk: Pozícia obrázka

en: Image Size
sk: Veľkosť obrázka

en: Image Width
sk: Šírka obrázku

en: Infinite Loop
sk: Nekončiaca slučka

en: Inline
sk: V rade

en: Input Size
sk: Veľkosť polí

en: Inside
sk: Vnútri

en: Integrations
sk: Integrácia

en: Invalid SVG Format, file not uploaded for security reasons
sk: Neplatný formát SVG. Z bezpečnostných dôvodov nebol súbor nahraný.

en: It seems we can't find what you're looking for.
sk: Zdá sa, že nemôžeme nájsť to, čo hľadáte.

en: Justified
sk: Zarovnanie do bloku

en: Label
sk: Štítok

en: Language
sk: Jazyk

en: Large
sk: Veľký

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Lazy Load
sk: Pomalé načítanie

en: Left
sk: Vľavo

en: License
sk: Licencie

en: License Settings
sk: Nastavenie licencie

en: License has been activated successfully.
sk: Licencia bola úspešne aktivovaná.

en: License key is missing.
sk: Chýba licenčný kľúč.

en: Light
sk: Svetlý

en: Line Numbers
sk: Čísla riadkov

en: Link
sk: Odkaz

en: Link Color
sk: Farba odkazu

en: List
sk: Zoznam

en: List Item
sk: Položka zoznamu

en: List Item #1
sk: Položka zoznamu #1

en: List Item #2
sk: Položka zoznamu #2

en: List Item #3
sk: Položka zoznamu #3

en: Location
sk: Poloha

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Margin
sk: Okraj

en: Media File
sk: Multimediálny súbor

en: Medium
sk: Stredný

en: Message
sk: Správa

en: Messages
sk: Správy

en: Middle
sk: Na stred

en: Min Height
sk: Min. výška

en: Minutes
sk: Minúty

en: Month: %s
sk: Mesiac: %s

en: Months
sk: Mesiace

en: Motion Effects
sk: Pohybové efekty

en: My Account
sk: Môj účet

en: Name
sk: Meno

en: Navigation
sk: Navigácia

en: New Gallery
sk: Nová galéria

en: New code
sk: Nový kód

en: New message from "%s"
sk: Nová správa od "%s"

en: Next
sk: Ďalšie

en: No
sk: Nie

en: No Comments
sk: Žiadne komentáre

en: No header, no footer, just Elementor
sk: Žiadna hlavička, žiadna päta, len Elementor

en: No products in the cart.
sk: V košíku sa nenachádza žiadny produkt.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sk: Poznámka k objednávke, napr. upresnenie pre doručenie.

en: Number
sk: Číslo

en: Off
sk: Vypnuté

en: On
sk: Zapnuté

en: Only numbers and phone characters (#, -, *, etc) are accepted.
sk: Prosí zadávajte iba čísla alebo tieto znaky #, -, *,

en: Opacity
sk: Nepriehľadnosť

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Order By
sk: Zoradiť podľa

en: Order Notes
sk: Poznámky k objednávke

en: Out
sk: Von

en: Outline
sk: Obrys

en: Outlook Calendar
sk: Kalendár Outlook

en: Outside
sk: Vonku

en: Padding
sk: Vnútorné odsadenie

en: Page
sk: Stránka

en: Page Layout
sk: Rozloženie stránky

en: Page Not Found
sk: Stránka nenájdená

en: Page URL
sk: URL adresa stránky

en: Pages
sk: Stránky

en: Password
sk: Heslo

en: Paste URL or type
sk: Vložte alebo napíšte URL adresu

en: Pause on Hover
sk: Prerušiť po prejdení myšou

en: Pause on Interaction
sk: Pauza pri interakcii

en: PayPal Account
sk: PayPal Účet

en: PayPal Button
sk: Tlačídlo PayPal

en: Phone
sk: Telefón

en: Play Icon
sk: Ikona prehrávania

en: Please enter your license key.
sk: Prosím zadajte váš licenčný kľúč.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows `A-z 0-9` & underscore chars without spaces.
sk: Uistite sa, že ID je jedinečné a neopakuje sa nikde na stránke. Toto pole umožňuje `A-z 0-9`a  podčiarkovať znaky bez medzery.

en: Popular
sk: Obľúbené

en: Popups
sk: Vyskakovacie okná

en: Portfolio
sk: Porfólio

en: Position
sk: Pozícia

en: Post
sk: Článok

en: Posts
sk: Články

en: Posts Per Page
sk: Článkov na stránku

[ctx: Posts Query Control]
en: Manual Selection
sk: Ručný výber

en: Preview Changes
sk: Náhľad zmien

en: Previous
sk: Predošlé

en: Price
sk: Cena

en: Primary Color
sk: Hlavná farba

en: Priority
sk: Priorita

en: Random
sk: Náhodne

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Read More
sk: Zobraziť viac

en: Read More Text
sk: Text pre zobraziť viac

en: Read More »
sk: Čítať viac »

en: Redirect After Success
sk: Presmerovanie po úspešnej platbe

en: Reinstall
sk: Preinštalovať

en: Remember Me
sk: Zapamätať si ma

en: Remember me
sk: Zapamätať si ma

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Reply-To
sk: Odpovedať na

en: Required
sk: Vyžadované

en: Required Mark
sk: Značka "vyžadované"

en: Returning customer?
sk: Už ste u nás nakupovali?

en: Right
sk: Vpravo

en: Rollback to Previous Version
sk: Vrátiť na predošlú verziu

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Rotating
sk: Rotujúce

en: Rounded
sk: Zaoblené

en: Row Height
sk: Výška riadku

en: Rows
sk: Riadkov

en: Save your widget as a global widget
sk: Ulož svoj widget ako globálny widget

en: Search
sk: Vyhľadať

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search Results for: %s
sk: Výsledky vyhľadávania pre: %s

en: Second item on the list
sk: Druhá položka v zozname

en: Secondary Color
sk: Sekundárna farba

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Section
sk: Sekcia

en: Select
sk: Vybrať

en: Selected Text
sk: Vybraný text

en: Selection Color
sk: Farba výberu

en: Send
sk: Poslať

en: Send As
sk: Poslať ako

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Separator Between
sk: Separátor medzi

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
sk: Zvoľte koľko snímkov sa posunie za jeden prvok.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Shape
sk: Tvar

[ctx: Shapes]
en: Circle
sk: Kružnica

[ctx: Shapes]
en: Curly
sk: Vlnovka

[ctx: Shapes]
en: Diagonal
sk: Šikmé preškrtnutie

[ctx: Shapes]
en: Double Underline
sk: Dvojité podčiarknutie

[ctx: Shapes]
en: Strikethrough
sk: Preškrtnutie

[ctx: Shapes]
en: Underline
sk: Podčiarknutie

[ctx: Shapes]
en: Underline Zigzag
sk: Cik-cak podčiarknutie

en: Share Button
sk: Tlačítko: Zdieľať

en: Shortcode
sk: Skrátený kód (shortcode)

en: Show
sk: Ukázať

en: Show Label
sk: Zobratiť popis

en: Show Message
sk: Zobraziť správu

en: Show Title
sk: Zobraziť názov

en: Show on devices
sk: Zobraziť na zariadeniach

en: Single
sk: Jednotlivá položka

en: Single Product
sk: Jednoduchý produkt

en: Site
sk: Stránka

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skin
sk: Vzhľad

en: Slide
sk: Snímok

en: Slides to Scroll
sk: Slajdy na scrollovanie

en: Small
sk: Malý

en: Something went wrong.
sk: Niečo sa nepodarilo.

en: Source
sk: Zdroj

en: Space Between
sk: Priestor medzi

en: Spacing
sk: Rozostupy

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Square
sk: Štvorec

en: Stacked
sk: Zložené

en: Start
sk: Začiatok

en: Status
sk: Stav

en: Stretch
sk: Roztiahnúť

en: Style
sk: Štýl

en: Subject
sk: Predmet

en: Submit
sk: Odoslať

en: Submit Button
sk: Tlačidlo Odoslať

en: Tabs
sk: Karty

en: Tag: %s
sk: Značka: %s

en: Tax
sk: Daň

en: Template
sk: Šablóna

en: Text Align
sk: Zarovnanie textu

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Text Padding
sk: Odsadenie textu

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
sk: Tieň

en: Theme
sk: Téma

en: Theme Builder
sk: Tvorca tém

en: Third item on the list
sk: Tretia položka v zozname

en: This field is required.
sk: Toto pole je vyžadované.

en: This is the heading
sk: Toto je nadpis

en: This page is
sk: Táto stránka je

en: This template includes the header, full-width content and footer
sk: Táto šablóna obsahuje hlavičku, obsah na celú šírku a pätu

en: Time
sk: Čas

en: Title
sk: Nadpis

en: Title Color
sk: Farba titulku

en: Title HTML Tag
sk: HTML značka Title

en: Toggle
sk: Prepnúť

en: Transition
sk: Prechod

en: Transition Duration
sk: Trvanie prechodu

en: Type
sk: Typ

en: Typography
sk: Typografia

en: UI Color
sk: Farba UI

en: UI Hover Color
sk: Farba UI pri prechode myšou

en: URL
sk: URL adresa

en: Unmarked Color
sk: Farba neoznačenej hviezdy

en: Unmarked Style
sk: Neoznačený štýl

en: Upload
sk: Nahrať

en: User ID
sk: ID Používateľa

en: User IP
sk: ID adresa používateľa

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Vertical Align
sk: Vertikálne zarovnanie

en: View
sk: Zobraziť

en: View Cart
sk: Zobraziť košík

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
sk: Varovanie: Prosím, zálohujte si databázu pred vykonaním zmeny.

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Weeks
sk: Týždne

en: Weight
sk: váha

en: Width
sk: Šírka

en: Yahoo Calendar
sk: Kalendár Yahoo

en: Year: %s
sk: Rok: %s

en: Yearly
sk: Ročne

en: Yes
sk: Áno

en: Your Order
sk: Vaša objednávka

en: Your license is missing. Please check your key again.
sk: Vaša licencia chýba. Prosím skontrolujte váš kľúč znova.

en: Zoom
sk: Priblíženie
